Ulik Wola

O przedszkolu

Matematyczne Przedszkole Ulik Wola znajduje się przy ulicy Worcella 3 lok. U1 (róg Jana Kazimierza) na warszawskiej Woli.
Zapraszamy do nas dzieci w wieku 2,5 -6 lat. Ulik Wola to kameralne przedszkole, które dysponuje 20 miejscami dla swoich podopiecznych.

Jako placówka edukacyjna nie tylko dbamy o harmonijny i wszechstronny rozwój naszych przedszkolaków ale również staramy się poszerzać ich zainteresowania jak i wspierać talenty.

Dlatego też Ulik Wola oferuje wiele zajęć dodatkowych, między innymi w naszej ofercie można znaleźć:

Formularz

Umów się na wizytę

Prosimy zostawić dane kontaktowe,
a my skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe

Kadra

Marzena Michalak
nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem nauczycielem kontraktowym wychowania przedszkolnego. Absolwentka studiów pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej a także pedagogiki wychowawczej z socjoterapią. Od 6 lat spełniona mama. Z dziećmi pracuję ponad 10 lat i jest to coś w czym sprawdzam się najlepiej. Świat dziecka interesuje mnie prywatnie. Jego rozwój poznawczy, emocjonalny i społeczny. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie, ze zrozumieniem jego potrzeb wynikających z rozwoju. W wychowaniu własnego dziecka kieruję się bliżej Rodzicielstwem Bliskości i swoje przekonania staram się przekładać na pracę z podopiecznymi przedszkola. Wychodzę z założenia, że dziecko trzeba traktować z szacunkiem, wspierać w poznawaniu własnej osobowości i pomóc w radzeniu sobie z emocjami.

Marta Sanchez Arroyo
nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką studiów magisterskich o specjalności Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z edukacją włączająca Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyłam również Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 im. Józefa Elsnera w Warszawie na wydziale instrumentalistyki o specjalności klawesyn. Biegle posługuję się językiem angielskim, francuskim i hiszpańskim. Moje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam podczas licznych praktyk pedagogicznych w szkole podstawowej i przedszkolu. Pracowałam również jako opiekunka do dzieci. Prowadzę także indywidualne zajęcia językowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W pracy z dziećmi stawiam na indywidualne podejście do każdego dziecka i poznanie go, w celu dostosowania wymagań do jego możliwości, pomoc w dążeniu do samodzielności, naukę przez zabawę, różnorodne metody pracy w celu uatrakcyjnienia zajęć i przekazywania wiedzy o świecie w ciekawy dla dziecka i angażujący jego uwagę sposób

Oksana Prokopenko
asystent nauczyciela

Pracuję jako pomoc nauczyciela w przedszkolu ULIK. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii praktycznej, dlatego w swojej pracy z dziećmi stawiam na indywidualne podejście w rozwoju dziecka, pomagając dziecku uczyć się samodzielności. Pracę z dziećmi zaczęłam w latach studenckich, prowadząc warsztaty kreatywności i realizując projekty rozwojowe dla dzieci w szkole. Pracując z dziećmi w przedszkolu wykorzystuję elementy bajkoterapii i arteterapii, ponieważ jestem ich miłośniczką. Praca z dziećmi daje mi możliwość, żeby rozwijać swoją kreatywność, pogłębiać wiedzę o rozwoju dzieci, a także rozwijać swoje pasje. Uważam, że robię to, co lubię.

Lizaveta Anishchyk
asystent nauczyciela

Studiuję na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Pedagogiki na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Uczyłam się w Szkole Muzycznej, gram na cymbałach. Przez 10 lat tańczyłam i brałam udział w różnych konkursach. Jednym z nich był europejski konkurs «Junior Eurovision 2014» Przez kilka lat śpiewałam solo, a także w chórze.Łatwo znajduję wspólny język z dziećmi.Mam nieograniczoną miłość do dzieci, przez to łatwo znajduję z nimi wspólny język. Jestem bardzo kreatywna, aktywna i utalentowana i chcę dalej rozwijać siebie oraz dzieci w ten sam sposób.

Izabella Burkiewicz
asystent nauczyciela

Jestem absolwentką Liceum Medycznego dla Opiekunek Dziecięcych oraz Studium Nauczycielskiego oraz mamą dwóch, dorosłych już, synów. Pracowałam jako nauczyciel plastyki i prowadziłam firmę korepetycyjną, ukierunkowana na pomoc dzieciom z deficytami. Bliska jest mi problematyka wspierania dzieci z Zespołem Aspergera. Przez wiele lat pracowałam w innym zawodzie, ale nie oderwało mnie to od kontaktu z dziećmi. Przeciwnie, uwrażliwiło mnie to na poszanowanie różnic kulturowo-społecznych. Moje bogate doświadczenie osobiste i zawodowe przyczynia się do tego, że łatwiej spostrzegam i rozumiem potrzeby dziecka. Zależy mi również na współpracy z rodzicami, aby dziecko rozwijało się harmonijnie w każdej sferze, otoczone opieką i zrozumieniem.

Cennik

Pakiet No 1 Cały dzień 1299,00 zł/mies.
Pakiet No 2 Połowa dnia (do g. 12.30, do 100 godzin / miesięcznie) 890,00 zł/mies.

Stawka żywieniowa (śniadanie, I danie obiadowe, II danie obiadowe, podwieczorek) 16,5 zł/dz.
Wpisowe 799,00 zł

Odbiór dziecka po zamknięciu przedszkola (po godzinie 18.00) – 20 zł za każde 15 min spóźnienia

Dokumenty do pobrania

Kontakt

E-mail

ulik.wola@gmail.com

Telefon kontaktowy

+48 518 739 555