Ulik Wisła

O przedszkolu

Matematyczne Przedszkole Ulik Wisła mieści się przy ulicy Panieńskiej 9 na warszawskiej Pradze Północ. Placówka na Panieńskiej znajduje się blisko przystanków Park Praski oraz Dworca Wileńskiego.

Zapraszamy do nas dzieci w wieku 2,5 -6 lat. Ulik Wisła posiada dwie grupy: młodszą i starszą – łącznie dysponujemy 30 miejscami dla dzieci. Jako placówka edukacyjna nie tylko dbamy o harmonijny i wszechstronny rozwój naszych przedszkolaków ale również staramy się poszerzać ich zainteresowania jak i wspierać talenty.

Dlatego też Ulik Wisła oferuje wiele zajęć dodatkowych, między innymi w naszej ofercie można znaleźć:

Formularz

Umów się na wizytę

Prosimy zostawić dane kontaktowe,
a my skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe

Kadra

Wioleta Bucka
nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej na kierunku surdopedagogika i pedagogika wczesnoszkolna oraz terapię pedagogiczną. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji. Każdy nawet najmniejszy postęp moich wychowanków niesie ze sobą niesamowitą motywację do dalszej pracy. Lubię to co robię i mogę śmiało powiedzieć, że moja praca jest moją pasją. Dzieci pozwalają nam spojrzeć na świat trochę z innej strony, uczą nas aby cieszyć się każdą chwilą i pokazują jaką radość mogą sprawić najmniejsze rzeczy. Staram się być nauczycielem, który wspiera twórczość i kreatywność swoich wychowanków. Istotnym dla mnie jest kształtowanie w dzieciach postawy samodzielności oraz wiary we własne możliwości. Dlatego w pracy z dziećmi opieram się na budowaniu atmosfery pełnej zaufania a także poczucia bezpieczeństwa. Bardzo ważnym aspektem którym się kieruje jest indywidualne podejście do każdego dziecka, poznanie go i rozwijanie jego potencjału zgodnie z jego możliwościami!

Aleksandra Łukaszuk
nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na wydziale Ekonomicznym o specjalizacji Zarządzanie i edukacja doradztwem. Aby podążać za swoimi pasjami i być częścią zespołu ukończyłam kurs asystenta nauczyciela. Wybór mojej drogi zawodowej jest efektem zamiłowania do dzieci, które odkryłam dzięki bratankowi. Początkowo w przedszkolu Ulik pracowałam na stanowisku asystent nauczyciela. Po kilku latach bycia asystentem postanowiłam poszerzyć swoje kwalifikacje. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Dzięki temu obecnie mogę realizować się i pogłębiać swoje doświadczenie jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję i codziennie przynosi nowe doświadczenia a także pozwala na dostrzeganie zmian w rozwoju podopiecznych które dają mi motywację do dalszej pracy. Po długich poszukiwaniach uważam, że w końcu robię to co lubię najbardziej!

Mariia Shakhova
asystent nauczyciela, nauczyciel języka rosyjskiego

Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na Uniwersytecie Narodowym im. Tarasa Szewczenki w Ługańsku. Jeszcze w trakcie studiów podczas praktyk i kolonii zrozumiałam, że praca z dziećmi to moja wielka pasja. W pracy 
z najmłodszymi zależy mi na tym aby dzieci poznawały świat przez działanie i doświadczanie, aby podejmowały próby, mogły popełniać błędy a dzięki otrzymanemu wsparciu i odrobiny zachęty podejmowały kolejne próby. W swojej pracy bardzo często kieruje się sentencją: „Nikt bowiem nie nauczył się jeździć na rowerze tylko czytając o tym książkę”. 
W przedszkolu „Ulik” pełnię rolę asystenta nauczyciela oraz nauczyciela języka rosyjskiego.

Kateryna Ryzhenko
asystent nauczyciela, nauczyciel języka rosyjskiego

Ukończyłam Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny imienia W. H. Korolenki w Połtawie i otrzymałam wyższe wykształcenie na kierunku Psychologia. Zdobyłam także kwalifikacje psychologa praktycznego, nauczyciela angielskiego i literatury obcej. Swoją przygodę z pracą z najmłodszymi rozpoczęłam jako psycholog w przedszkolu w Ukrainie. W „Ulik” pełnię funkcję asystenta nauczyciela oraz nauczyciela języka rosyjskiego. Cieszę się z możliwości codziennej komunikacji z dziećmi. Dzięki temu mogę powiedzieć, że czuje się młodsza duchem - spotkanie z dzieckiem to dla mnie swoisty powiew świeżego powietrza który daje mi motywacje do dalszego rozwoju zawodowego.

Karolina Metryka
nauczyciel wspomagający

Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku pedagogika specjalna o specjalizacji tyflopedagogika i pedagogika osób z niepełnosprawnością intelektualną. Obecnie jestem w trakcie studiów polonistycznych na profilu nauczycielskim. W przedszkolu “Ulik” jestem nauczycielem wspomagającym dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Moje działania terapeutyczne opieram na indywidualnym podejściu, dostosowując metody pracy do potrzeb i możliwości dziecka. Szczególnie ważne jest dla mnie zaspokojenie potrzeb emocjonalnych dziecka, zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia. Z dumą obserwuje postępy w rozwoju moich podopiecznych. Najmniejszy progres dziecka sprawia mi wiele radości i daje motywację do dalszej pracy. Dziecko jest dla mnie niewyczerpanym źródłem energii i inspiracji, która daje mi siłę do wspólnego odkrywania świata.

NASI SPECJALIŚCI

Psycholog

W naszej placówce współpracujemy także z Panią psycholog, która prowadzi zajęcia zarówno grupowe jak i indywidualne. Psycholog prowadzi również warsztaty dla rodziców, których tematyka warsztatów uzależniona jest od bieżących potrzeb i oczekiwań rodziców.

NASI SPECJALIŚCI

Logopeda

Stale współpracujemy z terapeutami, którzy prowadzą terapie logopedyczne z dziećmi.
NASI SPECJALIŚCI

Integracja sensoryczna

Przedszkole Ulik współpracuje również z terapeuta integracji sensorycznej, który prowadzi indywidualną terapię dla dzieci.

Cennik

Pakiet No 1 Cały dzień 1299,00 zł/mies.
Pakiet No 2 Połowa dnia (do godziny 12.30, do 100 godzin / miesięcznie) 890,00 zł/mies.

Stawka żywieniowa (śniadanie, I danie obiadowe, II danie obiadowe, podwieczorek) 16,5 zł/dz.
Wpisowe 799,00 zł

Odbiór dziecka po zamknięciu przedszkola (po godzinie 18.00) – 20 zł za każde 15 min spóźnienia.

Zajęcia dodatkowe

  • Indywidualne zajęcia Logopedyczne 60 zł/30 min
  • Indywidualne zajęcia Integracji Sensorycznej 60 zł/30 min
  • Karate 80 zł / mies. 
  • Tańce 60 zł / mies.

Dokumenty do pobrania

Kontakt

E-mail

ulik.praga@gmail.com

Telefon kontaktowy

+48 516 823 447